ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

«Україна зацікавлена у розвитку дієвого співробітництва та налагодження стійких партнерських взаємин в аграрній сфері з Японією», — сказала заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шікегі Сумі.

«За шість місяців 2015 року товарообіг продукцією сільського господарства з Японією склав 68 млн дол. США, експорт при цьому становить 66,6 млн дол.  Також ми хочемо висловити подяку Уряду Японії за партнерську фінансову  допомогу», — зазначила заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції.

Окрім того, сторони обговорили залученні інвестицій у розвиток агропромислового комплексу України. Зокрема, серед пріоритетних напрямів є: виробництво і переробка сільгосппродукції з високою доданою вартістю, впровадження прогресивних технологій та обладнання в галузі сільського господарства, будівництво та модернізація об’єктів, пов’язаних з агрологістикою.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шікегі Сумі зазначив, що під час останніх засідань Урядів обох країн обговорювались питання розширення торговельно-економічного співробітництва, зокрема, продукцією зернової галузі.

«Японія є загальновизнаним лідером на ринку виробництва обладнання для інструментального хімічного аналізу. Українська аграрна галузь потребує високоточного лабораторного обладнання для визначення якості та безпечності сільгосппродукції. Тому Мінагрополітики зацікавлене у залученні грантової допомоги з боку Уряду Японії. Слід зазначити, що для нас також дуже важлива є підтримка сільгоспвиробників, які працюють на окупованих територіях Луганської та Донецької області», — додала Владислава Рутицька.