ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

На засіданні Уряду 29 липня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив, щоб органи місцевої влади відзвітували про надання земельних ділянок учасникам АТО.

Наданням безоплатних земельних ділянок учасникам АТО – безпосередня відповідальність органів місцевої влади.

Глава Уряду підкреслив, що відповідно до законодавства, учасники антитерористичної операції мають право на отримання земельних ділянок: «Це безпосередня відповідальність органів місцевої влади. Проте все відбувається як завжди – комусь дали, а комусь ні».

Він звернувся до Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка провести з цього питання селекторну нараду з керівниками органів місцевої влади: «Нехай вам доповідатимуть про те, які конкретно земельні ділянки зарезервовані за учасниками АТО для того, щоби норма закону, а саме надання безоплатної земельної ділянки для учасника антитерористичної операції була виконана».

«У нас є маса різного роду землі, яка знаходиться, наприклад, в управлінні різного роду національних академій. Ця земля не зареєстрована і знаходиться в тіньовому обороті. Свята справа, щоби ця земля потрапила до тих людей, які зі зброєю в руках захищали країну», – наголосив Глава Уряду.

Глава Уряду дав кілька доручень: «Перше – єдиний реєстр, скільки землі видали учасникам АТО. Друге – скільки надійшло заяв. Третє – скільком відмовлено. І четверте – конкретні земельні ділянки, які зарезервовані і виділяються виключно для учасників антитерористичної операції. Це програма, обов’язкова для всіх органів місцевої влади».