ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Міністерство охорони здоров’я створило робочу группу, що буде удосконалювати законодавство стосовно рекламування лікарських засобів. Також обрано голову цієї робочої групи, їм став Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко. Робочу групу створено згідно з наказом МОЗ України від 24 липня 2015 р. № 467.

До робочої групи також увійшли народний депутат України Вікторія Пташник, фахівці ДЕЦ, Держлікслужби України, представники громадських організацій та профільних асоціацій (за згодою).

Також до діяльності робочої групи залучено за згодою представників Антимонопольного комітету України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Планується, що в групу також увійдуть представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Необхідно чітко визначити наші пріоритети та цілі, тоді можна буде сказати, які заходи щодо контролю реклами лікарських засобів потребує наша країна. В країнах Європи досить по-різному врегульовано це питання, але потрібно розуміти, що перш за все мають з’явитися чіткі правила інформаційної політики у сфері обігу лікарських засобів», – підкреслила Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.