ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

У затриманого Київського вже екс-прокурора під час обшуку знайшли діаманти на сумму, щоперевищує 500 тисяч гривень. При чому річна заробітна платня, яку отримав підозрюваний у 2014-2015 р., склала 130 тисяч гривен.

«Загальна ринкова вартість діамантів (без врахування ПДВ), зазначених у постанові про призначення експертизи, станом на 29 липня 2015 року складала 535 733,52 грн», — йдеться у документі.

«Діаманти, зазначені в постанові про призначення експертизи, за характеристиками УКТЗЕД відносяться до полірованих алмазів з багаточисленними плоскими полірованими поверхнями або гранями, які не потребують подальшої обробки для використання в ювелірних виробах – товарної підпозиції 7102 39», — заявили експерти.

Водночас заробітна плата Корнійця протягом 2014-2015 років становила 133 тисячі 240 гривень.

Пізніше Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави в розмірі 3,2 млн грн Олександру Корнійцю та у розмірі 3 млн грн Володимиру Шапакіну. Пізніше Шапакіну суд збільшив заставу до 6,4 млн грн, які він безпроблемно вніс і вийшов на волю.

Власне, Олександр Корнієць також вніс заставу у 3,2 млн грн і так само, як і Шапакін, вийшов на волю.

Як повідомляв iPress.ua, 6 липня в результаті спецоперації ГПУ затримано першого заступника голови слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. У затриманих вилучено близько $500 тис і коштовності.

7 липня Печерський райсуд Києва заарештував і призначив заставу 3,2 млн грн для Корнійця і 3 млн для  Шапакіна. Пізніше Шапакіну суд збільшив заставу до 6,4 млн грн, які він безпроблемно вніс і вийшов на волю.