ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Рішенням суду 145 колишніх працівників прокуратури Криму оголошено у розшук з можливістю затримання.

Слідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх працівників прокуратури АР Крим за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

З метою забезпечення виконання вироку суду щодо можливої конфіскації майна судом накладено арешт на нерухоме і рухоме майно колишніх прокурорів АР Крим на суму близько 50 млн грн.

Постановами слідчого підозрюваних оголошено в розшук, Печерським районним судом міста Києва надано дозвіл на їх затримання.

Нагадаємо, що 14.05.2015 та 02.06.2015 стосовно 145 колишніх працівників прокуратури АР Крим складено письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто за надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).