ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Звільнений напередодні Костянтин Лікарчук поширив інформацію про свого екс-начальника, керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова. Лікарчук заявляє, що у Насірова є квартира у Лондоні, яка проте не відображена у його декларації.

«Мене зараз часто запитують, чи я збираюся подавати на Насірова позов до суду про захист честі і гідності за безпідставні звинувачення в корупції. Відповім – я думаю про це і, можливо, подам такий позов за місцем проживання Насирова в Лондоні (квартира 5,3 Лаймхарбор [Flat 5, 3 Limeharbour], Лондон, Е14 9LS).

До речі, квартира не внесена до декларації Насірова, в результаті чого на підставі частини 8 статті 3 Закону України «Про очищення влади», Насіров потрапляє під люстрацію і не може протягом 10 років обіймати посади в державних органах», – написав Лікарчук на своїй сторінці у Facebook.

Також екс-чиновник виклав скани роздруківки з реєстру.

Декларація про доходи і майновий стан Романа Насірова за 2014 рік розміщена на сайті державної фіскальної служби.

Нагадаємо, 7 вересня Кабінет міністрів України задовольнив клопотання про звільнення заступника голови Державної фіскальної служби, керівника Митної служби Костянтина Лікарчука.

До речі, нещодавно Костянтин Лікарчук опинився на другому місці у рейтингу найбагатших українських чиновників від Transparency International Україна. А найбагатшим виявився голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

Zaxid.net