ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

У разі підтвердження інформації про наявність квартири в Лондоні у голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова йому загрожує звільнення. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат Дмитро Добродомов.

«Якщо цей будинок (квартира. — ред.) є, ці відомості не внесені, це автоматичне звільнення пана Р.Насірова, і далі розслідування, так як ми декларували про відкритість чиновників, про відкритість їх статків, про відповідність їх декларацій до способу їх життя. Там чітко вказана процедура: конфіскація, притягнення до кримінальної відповідальності, звільнення від посади», — заявив Д.Добродомов.

Раніше екс-заступник голови Державної фіскальної служби України Костянтин Лікарчук заявив про наявність у Насірова квартири в Лондоні.

«Квартира не внесена до декларації Р.Насірова, в результаті чого на підставі ч.8 ст.3 закону України «Про очищення влади» Р.Насіров потрапляє під люстрацію і не може протягом 10 років займати посади в державних органах», — зазначив К.Лікарчук.

Також екс-заступник голови ДФС опублікував документи реєстру з даними про земельну ділянку.

Нагадаємо, що 7 вересня заступника голови Державної фіскальної служби К.Лікарчука було звільнено з посади за порушення Присяги державного службовця.

Джерело: УНН