ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Вказане питання було опрацьоване фахівцями Міністерства спільно із ДУ «Інститут гігієни та медичної екології імені О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України». За результатми опрацювання в тому числі відповідних нормативних документів та рекомендацій, зроблений висновок, що розрахункова температура повітря в кімнатах не повинна бути нижчою за 18°С.

Більш низькі температури у приміщеннях (особливо у зоні дихання дітей на висоті 1 м від підлоги, де температура повітря буде нижче ніж запропоновані 16 °С), можуть сприяти переохолодженню організму людини (за рахунок збільшення тепловтрат при диханні повітрям з температурою 16 °С), що призведе до загострення хронічних захворювань.

Нагадуємо, що в пункті 27 Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/2016 та його проходження, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 809-р розглядається можливість зниження мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18°С до 16°С.

Джерело:Міністерство охорони здоров’я