На думку Асоціації, рішення щодо позбавлення Андрія Вишневського права на заняття адвокатською діяльністю не відповідає міжнародним етичним та професійним стандартам, та є переслідуванням за публічне висловлювання своїх думок та переконань.
Асоціація правників України як і раніше вважає неприпустимим використовувати дисциплінарне провадження як спосіб тиску на адвоката, оскільки адвокати як і інші учасники правосуддя, виконують конституційну функцію забезпечення принципу верховенства права. З метою здійснення належного захисту прав людини, адвокати повинні працювати в оточенні, що гарантує недопустимість будь-якого впливу на них, неналежних обмежень, тиску, погроз та втручань, залякування чи переслідування.
Радою Європи в своїх Рекомендаціях про свободу професійної діяльності адвокатів від 25 жовтня 2000 року зазначено , що незалежна адвокатська діяльність передбачає собою свободу переконань та вираження поглядів, право брати участь у публічних дискусіях з питань, які стосуються правосуддя, і пропонувати реформи законодавства.
Як повідомляло раніше WikiLex, 10 вересня 2015 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області (КДКА) позбавила права зайняття адвокатською діяльністю Директора Координаційного центру з надання правової допомоги позбавлено.
Джерело:Асоціація правників України