ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Після виборів Віктора Мазура ректором Вінницького національного аграрного університету 16 червня, у вузі провели нові призначення. Зокрема, 25 серпня проректором з виховної та гуманітарної політики стала Любов Спірідонова, яка до призначення на цю посаду протягом 2007-2014 працювала заступником голови Вінницької облдержадміністрації.

Після «Революції Гідності», у березні, Любов Михайлівну разом з усіма заступниками губернатора А. Олійника, було звільнено з органів державної влади.

Як відомо, президентом ВНАУ наразі є Григорій Калетнік, якому, відповідно до ухвалених 14 травня Верховною Радою змін до Закону «Про вищу освіту», заборонено керувати вищим навчальним закладом.

Народний депута, Ірина Суслова, підготувала депутатський запит на ім’я Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, щоб з’ясувати діяльність Григорія Калетніка у Вінницькому національному аграрному університеті. Про це сьогодні, 21 вересня, повідомила прес-служба партії «Воля».

«Мені стало відомо, що колишній народний депутат України, член фракції Партії Регіонів – Григорій Калетнік не тільки не втратив цілковитий контроль над Вінницьким національним аграрним університетом, а й повертається до безпосереднього керівництва у ньому. Наразі він обіймає посаду першого проректора, а з 1 листопада 2015 року буде призначений виконуючим обов’язки ректора, оскільки Віктор Мазур – новообраний ректор ВНАУ, вступив до докторантури на денну форму навчання», — зазначає Суслова.

Вона звертає увагу на те, що вже після проведення виборів ректора Григорій Калетнік, який, у свою чергу, як народний депутат України голосував за диктаторські закони «16 січня», був призначений на посаду першого проректора, замінивши на цій посаді свого товариша та депутата облради Олександра Яремчука. Тобто, керівництво у виші змінилось лише формально.

Винница.info