Сайти новин та шпальти газет часто-густо наповнені публікаціями про те чи інше будівництво, яке обурює чи громадськість, чи певні організації, чи навіть народних депутатів.
Однак, чи все скандальне будівництво проведено з порушенням законодавства? Чи може це бути просто конкурентною боротьбою? А якщо гарно пошукати, то порушення завжди можна знайти! WikiLex пропонує Вам дізнатися, що про це думає пан Резніков з Київської міської ради.
На офіційній зустрічі з Олексієм Резніковим, заступником міського голови — секретарем Київської міської ради, було обговорено питання підходів до вирішення проблем незаконного будівництва у столиці.
«Ми розділяємо поняття незаконного будівництва і скандальної та резонансної забудови. Остання може бути юридично законною, а галас навколо забудови, подекуди, створюється конкурентами із застосуванням «підставної» громадськості», — зазначив Олексій Резніков.
Він також вказав, що не завжди легко вирішувати суперечки, зокрема по причині збереження історичної частини міста, заборона квартальної забудови та маніпуляцій з цільовим використанням земельних ділянок.
Також Олексій Резніков представив роботу проекту «Зробимо разом», у межах якого без зайвої бюрократії відбувається реалізація проектів, не пов’язаних з бізнесом, але виходять від бізнесу. «Наприклад, до нас приходять представники банку, пропонують викласти плитку та поставити лавочки по всій вулиці. Нам немає причин відмовляти. Хоча ми обов’язково затверджуємо зовнішній вигляд таких інсталяцій», — наводить приклад секретар Київради.
«Бюджет міста – повністю відкритий та прозорий.Жодне місто в світі не робить такої звітності. Ви можете прослідкувати , на що витрачаються бюджетні кошти через проект Kyiv Smart City», — повідомив Олексій Резніков.