ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Служба безпеки України знайшла та вилучила в зоні АТО два арсенали зброї. За попередньою інформацією, екс військовослужбовці, що служили в одному з добровольчих батальйонів, намагалися перевезти дві великі партії зброї з боєприпасами.

У рамках спецоперації щодо недопущення незаконного обігу засобів масового ураження співробітники СБУ виявили поблизу села Бахмутівка Луганській області автомобіль з підствольним гранатометом, тротиловими шашками, протипіхотними мінами і ручними гранатами різних типів, патронами і магазинами до автоматичної зброї тощо.

Крім того, другу партію зі зброєю виявили в покинутих приміщеннях заводу в селі Половінкін Старобільського району Луганської області.

“У схованці співробітники СБУ знайшли 33 кілограми тротилу в шашках, три автоматичні станкові гранатомети, кулемети, автомати Калашникова сорок ручних протитанкових гранатометів, ящики з патронами до стрілецької зброї різних калібрів, гранати різної модифікації, 7 реактивних снарядів до РСЗВ “Град””, – йдеться в повідомленні.

СБУ викрила мережу незаконного обігу зброї на Дніпропетровщині.

7 серпня у Старобільському районі Луганської області оперативники виявили схрон боєприпасів.

У Києво-Святошинському районі Київщини Служба безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією затримала трьох громадян під час збуту вогнепальної зброї.

27 липня на Луганщині правоохоронці виявили зброю, підготовлену до вивезення з району АТО.