ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Народний депутат від Блока Петра Порошенко стверджує, що ситуація під Верховною Радою – терористичний акт, який повинен отримати найжорсткішу відповідь від влади.

На переконання народного депутату проявлення внутрішнього тероризму є більш загрозливим, ніж небезпека від ворога ззовні.

Криваві події під стінами Верховної Ради України мають усі ознаки терористичного акту і повинні отримати негайну жорстку реакцію з боку правоохоронних органів та громадськості. Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат з фракції БПП Артур Палатний. За його словами, внутрішній тероризм несе набагато більшу небезпеку, ніж зовнішня агресія по відношенню до України.

Тому ті окремі політики і політичні сили, ті виконавці та організатори мітингу, чиї агресивні дії призвели до кривавих наслідків, мають понести за це повну, жорстку відповідальність. «Насильство, зброя і провокації – це не методи відстоювання політичних інтересів. Неприпустимою є ситуація, коли прикриваючись патріотичними гаслами вчиняються протизаконні дії, гинуть люди. Ці провокатори нічим не відрізняються від бійців «Беркуту», які били невинних студентів під час Майдану», – вважає Палатний.

На переконання народного депутата, сутички біля парламенту зумовлені бажанням окремих політиків дискредитувати владу напередодні місцевих виборів. «Однак, ці політикани не розуміють одного – їхній радикалізм вже давно використовується зовнішнім агресором як спосіб дестабілізувати ситуацію всередині України і поставити таким чином нашу державу на коліна. Переконаний, що у Кремлі аплодують кривавим подіям. Такі речі повинні моментально отримувати жорстку відсіч не тільки з боку правоохоронних органів, а й громадськості», – наголосив він.