ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Починаючи з першого вересня в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії Hyundai Rotem, 2 поїздах «Тарпан» та 2 поїздах виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пасажири матимуть змогу користуватися послугами WI-FI доступу до мережі Інтернет. Роботи з монтажу відповідного  обладнання завершилися наприкінці серпня, а в перших трьох поїздах  WI-FI з’явився наприкінці липня.

Усі пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті завдяки новій послузі можуть переглядати  новини, спілкуватися з бізнес-партнерами чи друзями тощо. Українська залізнична швидкісна компанія у співпраці з провайдером прагнуть  створити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку під час подорожі.

Запровадження цієї інноваційної послуги є ще одним кроком удосконалення сервісу і стане додатковою конкурентною перевагою швидкісних поїздів перед іншими видами транспорту, адже відтепер пасажири мають можливість ефективно використовувати час подорожі, постійно залишаючись на зв’язку.

Це досвід перейнятий від провідних європейських перевізників. Так, послуга Wi-Fi доступу до мережі Інтернет у вагонах денних швидкісних пасажирських поїздів, що курсують на теренах Європи, надається в поїздах Thalys(Німеччина, Бельгія, Франція), ІСЕ (Німеччина), Super City (Чехія) тощо.