ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Все на червоне — міністр фінансів Яресько пропонує повернути в Україну ігровий бізнес. За словами міністра, це допоможе наповнити бюджет України, за попередніми даними аж на 5 мільярдів гривен.

«Легалізація ігрового бізнесу принесе до 5 мільярдів гривень надходжень до держбюджету в рік. Про це під час прес-конференції повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько», — говориться у повідомленні.

«Ми можемо компенсувати частину через легалізацію в оподаткуванні ігрового бізнесу. На перший погляд це виглядає до 5 мільярдів в рік надходження до бюджету, але конкретні цифри будуть вже під час бюджетування», — повідомила Яресько.

«На Національній раді реформ 3 вересня спробуємо представити і знайти одне бачення і тоді на Кабміні і далі подамо до Верховної Ради, це буде якнайшвидше, точно у вересні місяці», — сказала голова Мінфіну.

Як повідомляв iPress.ua, Наталія Яресько наголосила, що $3,6 мільярда, які кредитори погодилися «списати» Україні під час переговорів про реструктуризацію боргу, будуть використані на збільшення соціальних видатків та витрат на оборону.

Наталія Яресько показала угоду, відповідно до якої Комітет кредиторів пробачив Україні $3,6 мільярда за єврооблігаціями.