ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Сергій Соболєв, який виконує обов’язки заступника голови фракції Батьківщина, заявив, що на разі повинно бути вирішено питання  щодо порядку ухвалення рішень коаліцією. Також він наголосив, що доречно було б виконувати обов’зки координатора коаліції Гройсману.

«Найкраще в цій ситуації, коли настільки жорстке протистояння (і не ми ж є причиною цього протистояння), в цих умовах найкраще, щоб повноваження координатора коаліції виконував Голова Верховної Ради», – зазначив Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи буде представник «Батьківщини» наступним координатором коаліції.

Заступник Голови фракції також зазначив, що коаліційну угоду варто було б уточнити в частині регламентних норм, які стосуються порядку ухвалення рішень.

«Очевидно, що надалі не може продовжуватися ситуація, коли існує коаліція, а рішення ухвалюються не голосами коаліції, як це було під час голосування змін до Конституції, коли коаліція дала лише 178 голосів, а всі інші голоси чомусь шукались на стороні. Якщо питання не має 226 голосів підтримки коаліції, таке питання не може виноситися в сесійний зал. Тоді й коаліції не існує», – вважає народний депутат.

Сергій Соболєв також зазначив, що наразі парламент є заручником нездорової ситуації в коаліції, та висловив сподівання, що сьогодні всі питання будуть зняті, а це відкриє шлях до нормальної роботи Верховної Ради України.