ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Такий стрімкий кар’єрне зростання в органах прокуратури, як прокурору Миронову А.М. вдається далеко не кожному працівнику. Андрію Миколайовичу багато співробітників можуть позаздрити. Пригадаємо 2011 рік: Миронов А.М. за три місяці подолав дистанцію від посади прокурора Жовтневого району в м. Полтава та прокурора міста до прокурора Полтавської області.

Що ж сприяло такому піднесенню Миронова по службовій драбині в органах прокуратури? Яка ж ціна таких досягнень? Професіоналізм, справедливість, гідність чи інші чесноти? Звичайно, ні! А ціна такої посади занадто висока. Витрачені кошти за призначення на тепле та зручне крісло, зрозуміло треба повернути собі, щось заробити та видавати регулярно на-гора своїм патронам в ГПУ.

Відомо всім полтавцям, що за часи правління ГПУ В.Пшонки, прокуратура Полтавщини стала кузнею кадрів для Генеральної прокуратури України наряду з донецькими. Це Войцишен В.Д.- заст. ГПУ, Мельник – прокурор Києва тривалий час, Білокінь Р. – заст. ГПУ (потім прокурор Сум), Андреєв Р. – заст. ГПУ , Закорецький – нач. управління, Годуєв О.та інші. Тому на місцях були “смотрящие” в оба, щоб нічого повз не прослизнуло. Миронов А.М. справно справлявся з покладеними на нього завданнями, задовольняючи власні потреби та апетити своїх покровителів у столиці.

Корупційні схеми, відпрацьовані Мироновим А.М., працюють бездоганно і до теперішнього часу, незважаючи на те що нібито останній нікуди не вилазить на публіку і взагалі засів на дно. Але громаді все одно відомі походеньки та оборудки колишнього прокурора. Кришування не одного бізнесу, рейдерство, відмивання коштів, “рішалово і розводняки” та інше. Не так давно в ЗМІ повідомлялося про плідні стосунки Миронова А.М. зі Стрелюком Я.В., Тараном та іншими.

А нинішнім прокурорам Шокіну та Сакварелідзе невже не цікаво дізнатися про статки пенсіонерів органів прокуратури, її ветеранів, таких як Миронов А.М., Таран, Білокінь Р. та інші. Особи, яких не торкнулася ані майнова, ані чиновницька люстрація. І сміттєвих баків вдалося уникнути під час Революції гідності.

Пригадаємо, знову ж таки 2011 рік. Відкрито кримінальне провадження проти колишнього начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області Конотоп Наталії Михайлівни за фактом вимагання та отримання хабара від ПП Мішкова В.В. в сумі 3 000 грн., ПП Велічко Л. та підлеглих працівників (всього 8 епізодів). Це лише мінімум висунутого обвинувачення корупційному чиновнику. Але й цього виявляється недостатньо, щоб притягти Конотоп Н.М. до реального покарання.

Особисто Миронов А.М. підтримував державне обвинувачення по цій кримінальній справі в суді. Результат – вирок Жовтневкого районного суду м.Полтави від 09.04.2012 року, ухвалений суддею, яким дії підсудної зухвало й неправомірно перекваліфіковано на ч.1. ст. 365 КК України із застосуванням ЗУ “Про амністію-2011 року”.

Апеляційна інстанція залишила рішення суду першої інстанції без змін. Усе покупається, все продається. Якщо не можна купити за гроші, то… можна купити за великі гроші. Так і було: зізнання Конотоп Н.М. “по секрету всему свету” виказало, скільки коштувало купити такі рішення та хто був продавцем. Миронов також причетний до аукціонів зі слів Конотоп Н.М.

Перше коло в судах Полтавської Феміди та органах прокуратури, розгляд кримінальної справи по обвинуваченню Конотоп Н.М. обійшлося останній приблизно у 100 000 зелененьких купюр (зі слів підсудної в неофіційному колі та не в зовсім тверезому стані).

Саме під патронатом Миронова А.М., який був прокурором Жовтневого району, у лютому 2011 року приховувалися матеріали перевірки Управління з питань захисту прав споживачів комісією Держспоживстандарту України в період 02-04.02.2011 року із виявленими розкраданнями бюджетних коштів та зловживаннями з боку Конотоп Н.М. та головним бухгалтером Колесник О.О.( в минулому працівником КРУ Полтавської області). Далі, на посаді прокурора області Миронова, за його вказівкою впродовж трьох років замовчувалося існування цих матеріалів, винні особи залишилися непокараними, а збитки завдані державі досі не відшкодовані.

Зрозуміло не безоплатно. За все заплачено Конотоп Н.М. Пішла з молотка квартира підсудної, вона ж в неї не одна. Нічого страшного, вона відпрацює!

За матеріалами: Останній Бастіон