ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Попередні підсумки боротьби нової влади з корупцією та злочинним режимом Януковича невтішні: корупція зажила «новим життям», жодне піар-звинувачення щодо колишньої влади не підтверджене діями правоохоронців та рішеннями судів. Всі справи від Януковича, Клюєва, Курченка… до Бочковського фактично заморожені.

Чому так сталося?

Скоріше за все, влада взяла на озброєння ленінський метод використання чиновників попереднього злочинного режиму для будівництва нового. Окрім того, набула широкого розмаху програма «перевиховання регіоналів». Таким чином, в систему «нової влади» вже органічно вмонтовані багато знаних людей команди Януковича, Черновецького…

Ще більш показовою в цьому плані є ситуація з місцевими виборами. Тут пріоритети влади такі: головний союзник влади – партія «Наш край», де 80% обласних очільників — колишні регіонали. Більше того, Адміністрація Президента та голови облдержадміністрацій відкрито на нарадах агітують не лише за БПП, а й за «Наш край».

 Додаємо регіональні партії із місцевих олігархів і регіоналів, такі як «За конкретні справи» на Хмельниччині, «Черкащани», «Херсонці»… Все це — складова генерального плану співпраці нинішньої влади з колишньою.

Не менш важливим фактором неможливості місії «посади регіонала» є активне фінансування правоохоронців, точніше сказати, нинішніх «владо- і регіоноохоронців» з боку попередньої злочинної влади. Вже ходять легенди про суми відкупних, переданих «правильним» людям у владі.

Додаємо сюди медіа й адмінресурс ПР в інтересах нової влади. І от що виходить: ДОСІ ЖОДНОГО ВИРОКУ щодо попередньої злочинної влади.

Як жартують мої знайомі: сьогодні оголошено конкурс на пошук бодай одного кандидата на роль ритуальної жертви від влади, якого не дуже жалко!

Тому так воно й виглядає: замість боротьби з корупцією та регіоналами на перший план вийшла боротьба зі свободою слова і радикалами.

Отож, місія «посади регіонала» нездійсненна?!

Микола Томенко