ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Відомий політик Анатолій Гриценко висловив своє невдоволення поведінкою голови кабінета міністрів Арсенія Яценюка, під час візіту Генсека НАТО в Україну.

«Это вам не как-либо что, а что-либо как.
(За двома зайцями, Голохвастов)

Прем’єр Яценюк вирішив пропіаритися на темі НАТО. І вляпався.

Ляп перший — Яценюк звернувся до Генсека НАТО Столтенберга з проханням надати Україні зброю. Генсек увічливо промовчав. А сам собі напевно думає: для неосвічених урядовців, які не знають повноважень НАТО і його Генсека, штаб-квартира НАТО уже ж десятки разів пояснювала: НАТО-альянс нікому ніякої зброї не надає і надавати не може, не має НАТО таких прав чи повноважень — такі рішення мають право приймати і реалізовувати лише і виключно окремі країни-члени НАТО, на двосторонній основі, тож до них напряму і звертайтеся?!

Ляп другий — Яценюк висловив упевненість, що Україна стане 29-м членом НАТО (зараз їх 28). Генсек знову ввічливо промовчав. А сам собі напевно думає: хіба голові Уряду України не доповіли, що три Балканські держави (Македонія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина), на відміну від України, що десятиліттями балансує «между там и здесь», уже давно визначилися, давно заявили про намір отримати членство, давно отримали ПДЧ і скоро вже завершать його, ПДЧ, виконання, тож про якого 29-го члена йдеться у Києві?!

Навіщо пустопорожні заяви? Голохвастовщина? Від імені України?!»