ДЕЛОВЫЕ НОВОСТИ В ДОСТУПНОЙ ФОРМЕ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про створення Департаменту протидії наркозлочинності в структурі Національної поліції, який стане заміною розформованого Управління протидії незаконному обігу наркотиків. Керувати новим департаментом буде замначальника УМВС у Херсонській області Ілля Ківа.

МВС України повідомляє, що понад 1000 співробітників колишнього управління будуть виведені зі штату.

“Більше 1 тисячі співробітників цього підрозділу виведені за штат відомства. Переатестацію і набір на службу в поліцію працівники розформованого підрозділу будуть проходити, зокрема, і з використанням детектора брехні”, – йдеться в офіційному повідомленні.

Глава МВС зробив прогноз, за ​​яким більше 80% співробітників розформованого управління не зможуть пройти переатестацію, тому будуть звільнені.

Аваков заявив, що цей підрозділ Національної поліції стане абсолютно новим департаментом, відмінним від старого. Наприклад, загальна кількість співробітників становитиме 600 осіб, що майже вдвічі менше, ніж було до цього. Незважаючи на це, міністр наполягає на поліпшенні боротьби з наркотиками в Україні.

Місцеві керівники поліції стоятимуть на чолі Департаменту.

Реалізація проекту відбуватиметься за участю іноземних експертів під керівництвом Ківи.